Urodzinki Maksa

 Nasz – już nie taki – mały Synek skończył 17 kwietnia dwa lata. Imprezę urodzinową udało się zaplanować dopiero na 27 kwietnia. Do końca nie byliśmy pewni, czy na pewno się odbędzie, ponieważ Maks, 25 kwietnia dostał bardzo wysokiej gorączki, która niestety wciąż wracała…

 Na szczęście obeszło się bez odwoływania imprezy i 27 kwietnia spotkaliśmy się wszyscy w Slow Cafe w Gdyni. To miejsce wyjątkowe, stworzone przez bardzo ciepłą i przemiłą osobę, która zadbała też o to, żeby urodzinki były dniem wyjątkowym dla naszego szczęścia. Dorotko, bardzo Wam dziękujemy za dopilnowanie wszystkiego! Na stole stała pyszna tarta malinowa (mmm, naprawdę rozpływa się w ustach!), sernik brownie, a także muffinki, owoce i inne przekąski. Tort przygotowany został dla nas przez Dom Czekolady i był naprawdę wyśmienity. Kawę przygotował nam Pan Darek – dla każdego coś dobrego – dosłownie:) Natomiast zamiast zwykłej wody, stała pyszna woda z liśćmi mięty i truskawkami.

 Oprócz dekoracji przygotowanych przez Slow Cafe, przywieźliśmy również piękne ozdoby przygotowane specjalnie na tę okazję przez KaroDeco. Wszystko było w kolorach turkusowo-biało-granatowo-niebieskich. Karolina – dziękujemy bardzo!
 Chwilę przed godziną 13tą zaczęli się zbierać pierwsi goście. Byli z nami: Dziadek Jarek, Ciocia Ewa, Ciocia Ania z Wujkiem Jurandem, Jeremim i Zosią, Ciocia Zuza z Wujkiem Marcinem, Tosią i Blanką, Ciocia Kasia z Brunem, Ciocia Aga z Wujkiem Łukaszem i Ninką, Ciocia Paulina z Wujkiem Grzegorzem i naszą małą Polą, Ciocia Julia z Wujkiem Przemkiem i kumplem Mikołajem, a także Wujek Szymon i Ciocia Olga.
 Maluchy razem cudownie się bawiły. Największą radość sprawiło im pojawienie się jednego z prezentów – tipi od HelloLittleNomad. Choć przyznać muszę, że wszystkie prezenty zostały przez dzieci rozparcelowane i wszystkim po kolei się bawili 🙂 My natomiast mogliśmy – a przynajmniej część z nas – usiąść i rozkoszować się kawą i ciastem:) 
 W związku z tym, że w pobliżu Slow Cafe jest ogromny plac zabaw, w pewnym momencie impreza przeniosła się właśnie tam! Wszystkim gościom serdecznie dziękujemy za przybycie i spełnienie naszym – ykhy – Maksowych marzeń prezentowych:) Ale o tym napiszę niebawem 🙂

4 myśli nt. „Urodzinki Maksa”

Możliwość komentowania jest wyłączona.